Asterid

€ 258
per rol

SKU: 0291ASLANTE

Levertijd van Asterid is 3 tot 5 werkdagen

Gratis verzending behang NL/BE
14 dagen bedenktijd
Showroom
Deskundig & persoonlijk advies
 Little Greene dealer

Beschrijving

Asterid behang van Little Greene. Het behang is een herinterpretatie van een mooi illustratief schilderij uit het midden van de 20e eeuw. Het vertegenwoordigt de toenmalige trend van handbeschilderde muurbekleding. Het ontwerp biedt een prachtig herhalend bloemenpatroon die uit de lucht lijken te vallen. Een bloemenspoor met de gevoeligheid en touch van een beeldend kunstenaar.

Product specificaties

Product | Asterid van Little Greene
Levertijd
| 3 tot 5 werkdagen
Geprijsd
| per rol
Minimum afname

Lengte
| 3,25 meter
Breedte | 52 cm
Patroon | 325 cm
Backing
| Non Woven

Aanvullende informatie | Afneembaar

Materiaal mogelijkheden |

Sample

Wil je een sample thuis ontvangen van Asterid?
Levertijd samples 5 tot 15 werkdagen
- Selecteer de kleur en eventueel het materiaal
- Druk op 'Sample bestellen'
Jouw winkelwagen voor samples vind je rechts onder in het scherm.

Wat kost een behang sample?
Stalen variëren van A4 tot A6 formaat, afhankelijk van leverancier.

€ 3 | standaard merken
€ 4 | Arte, Omexco en Moooi.
€ 5 | Daisy James (Naadloos Vinyl), Muance, Kelly Wearstler, La Scala Milano | Stof t.b.v. panelen
€ 15 | Instabilelab, Wall & Deco +/- A3 formaat
€ 20 | Glamora, Inkiostro Bianco, Londonart, custom +/- A2 formaat

Behang calculator
Installatie offerte

Heb je advies nodig? Wij helpen je graag

Neem contact met ons op! +31(0)852222080 of stuur ons een mail! contact@selectedwallpapers.com