Asterid

SKU: 0291ASLANTE

€ 237
per rol

Levertijd: 7 tot 12 werkdagen

Beschrijving

Asterid behang van Little Greene. Het behang is een herinterpretatie van een mooi illustratief schilderij uit het midden van de 20e eeuw. Het vertegenwoordigt de toenmalige trend van handbeschilderde muurbekleding. Het ontwerp biedt een prachtig herhalend bloemenpatroon die uit de lucht lijken te vallen. Een bloemenspoor met de gevoeligheid en touch van een beeldend kunstenaar.

Specificaties

Levertijd | 7 tot 12 werkdagen
Merk | Little Greene
Geprijsd |
per rol

Lengte |
3,25 meter
Breedte | 52 cm
Patroon | 325 cm
Backing |
Non Woven

Extra informatie | Afneembaar

Materiaal mogelijkheden |

Sample

Wil je een behang sample thuis ontvangen?

- Selecteer de juiste kleur
- Druk op 'Sample bestellen' button direct onder '+ in mijn winkelwagen'.

Jouw winkelwagen voor samples vind je rechts onderin het scherm.

Levertijd samples 5 tot 10 werkdagen

Wat kost een behang sample?

€ 2 voor behang samples van Arte | Elitis | Casamance | Morris & Co | Sanderson | Mind the Gap | Zoffany | Harlequin | Moooi | Omexco | Carlucci | Chivasso | Flamant | Zimmer + Rohde

€ 3
voor behang samples van Astere | Cole & Son | DWC | Greenland | 1838 | Coordonne* | Colefax & Fowler | Designers Guild | Farrow & Ball | Isidore Leroy* | Little Greene | Mark Alexander | Pierre Frey | Phillip Jeffries | Ralph Lauren | Texam | Vescom

€ 4 voor behang samples van Daisy James* | Bibelotte | Nobilis | Les Dominotiers | Giardini | Dedar

€ 5 voor behang samples van Muance* | Kelly Wearstler | La Scala Milano | Stof akoestische panelen

€ 20 voor custom made samples +/- A3 formaat van Glamora | Londonart | Inkiostro Bianco

*Uitsluitend stalen van MUANCE zijn te bestellen op materiaal naar keuze. Dit geldt niet voor Coordonne, Daisy James, Isidore Leroy.

Behang calculator
Installatie offerte

Gratis verzending behang NL/BE
Sample service
Showroom
Deskundig & persoonlijk advies

Heb je advies nodig? Wij helpen je graag

Neem contact met ons op! +31852222080 of stuur ons een mail! contact@selectedwallpapers.com