Little Greene

Asterid - Lantern - 0291ASLANTE

€ 237 per rol | Levertijd: 4 tot 6 werkdagen

Asterid behang van Little Greene. Het behang is een herinterpretatie van een mooi illustratief schilderij uit het midden van de 20e eeuw. Het vertegenwoordigt de toenmalige trend van handbeschilderde muurbekleding. Het ontwerp biedt een prachtig herhalend bloemenpatroon die uit de lucht lijken te vallen. Een bloemenspoor met de gevoeligheid en touch van een beeldend kunstenaar.

Kleur- Lantern

Dit behang wordt verkocht per rol. Reken de hoeveelheid uit met de calculator.

Behang calculator
Offerte met installatie

Lengte x breedte
3,25 meter x 52 cm

Patroon
325 cm

Backing (materiaal achterzijde behang)
Non Woven

Aanvullende informatie
Afneembaar

Beoordeel het behang altijd in het echt voordat je besteld. In onze showroom (op afspraak) of middels een sample bij jouw thuis.

Sample(s) kosten retour bij bestelling! Bevalt het sample en bestel je het behang? Middels een kortingscode krijg je de sample kosten retour.

Levertijd samples: 5 tot 10 werkdagen, afhankelijk van de leverancier.

Klantenservice Selected Wallpapers   Bel +31(0)85 2222 080 (ma/vr 09:00 - 17:00) of mail ons.

Gratis verzending van behang | Nederland & België

Gratis samples | sample bedrag retour bij bestellen.

Misschien vind je dit behang ook leuk